homediscokino

Klozet

8.12.2018

od 19 hodin

Úsměvné divadelní představení turnovské Společnosti bloumající veřejností, vstupné 80 Kč. Občerstvení zajištěno. Doporučujeme rezervaci. Před představením proběhne křest knihy Povídky pana Zdeňka Kranze.

Taneční vystoupení Recyklace času a Zrcadlení

23.3.2019

od 19 hodin

Taneční vystoupení Recyklace času v podání taneční skupiny Pohyb JáMy. Ve stálé sestavě Mirka Hochmannová, Lucie Pfeiferová, Blanka Lisá a Pavel Hak. Přinášíme náš vlastní příběh o tom, jak se snažíme vymanit se ze smyčky konzumu, překonat přechodnou fázi recyklace a dojít ke změně, kdy po nás nebude zůstávat odpad, a to nejen hmotný. Tančíme o zacyklenosti, zrychlení a bezvýchodnosti, tančíme o částečném zmírnění dopadu naší spotřeby v podobě opětovného využití materiálu i o naději, kterou vidíme v omezení spotřeby a v soustředění se na to, co je opravdu důležité. Následuje kratičká tvorba Zrcadlení, která je propojením různých pohybových možností v prostoru tance, kde účinkuje též vozíčkářka Zuzka. Vstupné 80,- Kč. Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

Tři sestry - divadelní představení ochotníků z Turnova

12.4.2019

od 19 hodin

Těmto pánům se zdařilo něco, co Turnov zase jednou pořádně zviditelnilo na mapě republiky, tedy alespoň té divadelní – Tři sestry. „Představení jsme s opravdu velmi slušným úspěchem hráli na národní přehlídce činoherního divadla Femad Poděbrady, měli jsme tu čest zahrát si v pražském Činoherním klubu. Že klasiku Tři sestry hrají tři chlapi z Turnova, to se v divadelní obci ví,“ uvedl Petr Haken. Přijďte se na ně podívat do Alfy... vstupné 80 Kč. Občerstvení zajištěno.

Odpoledne /nejen/ pro ženy

16.4.2019

od 17 hodin

Kadeřnice Hanka, parafín na ruce,nově masáže s paní Jurkovičovou, posezení s vínkem či kávou...

Odpoledne /nejen/ pro ženy

21.5.2019

od 17 hodin

Kadeřnice Hanka, masérka Jarča Jurkovičová, parafín na ruce,... posezení s kávou či víkem. Doporučujeme rezervaci.

Divadelní představení pro děti

6.6.2019

od 9:30 hodin

Do Alfy opět zavítá pan Marek Vojtěch s novou pohádkou o trpaslících, vstupné 40 Kč.

Kino klub Alfa, Údolní 295, Desná v Jizerských Horách e-mail: kinoalfa@seznam.cz, tel.: +420 603 264 316